Rolety Dzień Noc

Jeśli poszukujesz do swojego domu lub firmy praktycznych, ładnie wyglądających, trwałych i korzystnych cenowo przesłon okiennych, oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej przez naszą firmę materiałowe rolety dzień i noc spełnią Twoje wymagania. Gwarantujemy wysoką jakość i szeroki wybór produktów, które pozwolą Ci na wszechstronne i skuteczne zacienianie okien. Obszarem naszej działalności są Katowice i Śląsk. Zadzwoń lub napisz do nas i zamów wybrane rolety dzień noc! Gwarantujemy, że dostępne w ofercie modele sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Rolety dzień i noc – dlaczego warto

Duża i wciąż rosnąca popularność rolet typu dzień i noc w polskich domach, mieszkaniach i biurach, które oferujemy na terenie Katowic i całego Śląska ma swoje przyczyny, które wynikają ze specyfiki produktu. Najważniejsze jest to, że skutecznie spełnia swoją funkcję, pozwalając na efektywne zacienienie pomieszczenia w różnym, indywidualnie dopasowanym do potrzeb w danym momencie stopniu. Wysokiej jakości materiał rolety oraz łatwa i płynna ich regulacja powodują, że promienie słoneczne zostaną wpuszczone do środka tylko w takiej ilości, jaka będzie Ci potrzebna do pracy lub wypoczynku. Poza tym warto je zamówić, ponieważ są:

  • atrakcyjne wizualnie,
  • praktyczne w codziennym użytkowaniu,
  • uniwersalne,
  • dostępne w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ponadto, rolety dzień i noc dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Pozwala to na wybór odpowiedniego modelu do zasłaniania okien dopasowanego do własnych preferencji oraz aranżacji domu, biura lub innego pomieszczenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, dzięki czemu oferujemy profesjonalny i sprawny montaż rolet na terenie Katowic i całego Śląska – zawsze służymy kompleksowym wdoradztwem!

Rolety MINI Dzień Noc

rolety dzień noc mini

Rolety dzień noc Mini to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

Zamiast tradycyjnych prowadnic w roletach dzień noc typu mini można zastosować boczne prowadzenie żyłkowe, które zapobiega odchylaniu materiału przy uchylonym oknie.

Nasz przedstawiciel zawsze podczas wizyty na pomiarze u klienta posiada wszystkie wzorniki materiałów.

Posiadamy bardzo dużą ilość materiałów, które różnią się grubością, strukturą, odcieniami i kolorami.

Wszystkie materiały można wykorzystać w roletach dzień i noc w wersji MINI, w Kasetach oraz Wolnowiszących.

Roleta najczęściej montowana jest na skrzydle okna na bezinwazyjnych haczykach.

Takie rozwiązanie sprawia, że montaż rolety odbywa się bez ingerencji w okno.

Rolety Dzień Noc w Kasecie

rolety dzień i noc kaseta

Rolety dzień noc w kasetach to osłony, które zapewnią użytkowanie rolet na lata. Oprócz estetyki, kaseta zapewnia większe bezpieczeństwo przed uszkodzeniem materiału, który jest schowany w jej wnętrzu.

Dodatkowe prowadnice, w które nasze rolety okienne dzień i noc są wyposażone, zapobiegają przedostawaniu się bocznych prześwitów światła.

Nasz przedstawiciel zawsze podczas wizyty na pomiarze u klienta posiada wszystkie wzorniki materiałów.

Posiadamy bardzo dużą ilość materiałów, które różnią się grubością, strukturą, odcieniami i kolorami.

Wszystkie materiały można wykorzystać w roletach dzień noc w wersji MINI, w Kasetach oraz Wolnowiszących.

Rolety w kasecie to rozwiązanie, które również nie wymaga ingerencji w okno.

Rolety oraz prowadnice przyklejamy na taśmie dwustronnej.

Jak mocna jest taśma? Czy roleta nie spadnie?

Nie ma takiej możliwości! 🙂

Rolety Dzień Noc Wolnowiszące

rolety dzień noc wolnowiszace

Rolety Wolnowiszące to osłony, które są montowane przede wszystkim do ścian, wnęk lub nie otwieralnych okien.

Oferowane rolety dzień i noc doskonale nadają się do zasłonięciu kilku okien jedną roletą.

Nasz przedstawiciel zawsze podczas wizyty na pomiarze u klienta posiada wszystkie wzorniki materiałów.

Posiadamy bardzo dużą ilość materiałów, które różnią się grubością, strukturą, odcieniami i kolorami.

Wszystkie materiały można wykorzystać w roletach dzień noc na okna w wersji MINI, w Kasetach oraz Wolnowiszących.

Rolety, które montujemy do ścian lub wnęk są montowane mechanicznie na różnego rodzaju kołkach, w zależności od podłoża.

Jest również możliwość zamontować je do ściany z karton gipsu na specjalnie do tego przeznaczonych kołkach.

Skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę! Obszarem naszej działalności są Katowice i Śląsk.

Rolety okienne – atrakcyjny design i użyteczność

Charakterystyczne pasy, z których składają się oferowane przez naszą firmę w Katowicach rolety dzień noc, prezentują się w domu bardzo atrakcyjnie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów w yglądają ładnie zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Ich design i konstrukcja sprawiają, że nie ma potrzeby stosowania żadnych innych przesłon ani dodatków na okna, jak np. firany. Rolety dzień i noc są równie efektywne w działaniu, pozwalając na swobodne kontrolowanie ilości światła w pomieszczeniu.

Korzystając z rolet okiennych dzień i noc, możesz swobodnie regulować ilość promieni słonecznych przedostających się do pomieszczenia. Jeżeli na dworze jest gorąco, chcesz uniknąć wzroku sąsiadów i przechodniów albo kładziesz się spać, jednym ruchem ręki, za pomocą płynnie działającego mechanizmu, zasłaniasz okna, zaciemniając wnętrze. Z kolei, gdy zamierzasz je nagrzać i wpuścić jak najwięcej promieni słonecznych, tak samo łatwo możesz całkowicie podnieść roletę.

Uniwersalne zastosowanie, szeroki wybór i korzystna cena rolet dzień noc

Niewątpliwą zaletą, którą wyróżnia się roleta dzień noc, jest jej wszechstronne zastosowanie. Dostępność różnorodnych rodzajów, wielkości i kolorów wraz z opcją dobrania produktów na wymiar przekłada się na możliwość montażu w każdym pomieszczeniu i niezależnie od parametrów oraz typu okna. Krótko mówiąc, rolety dzień i noc są stosowane dosłownie wszędzie bez względu na styl, wielkość i specyfikę wnętrza. To sprawdzony sposób do zasłaniana okien. To Ty decydujesz, w jakiej ilości promienie słoneczne będą Ci potrzebne!

Nasze rolety dzień i noc są na tyle uniwersalne pod względem designu, że z korzyścią dla estetyki pomieszczenia można je zamontować niezależnie od tego, czy zostało ono wykończone zgodnie z klasycznymi, nowoczesnymi, czy jakimikolwiek innymi trendami architektonicznymi. Wybrany przez Ciebie kolor oferowanych przez naszą firmę rolet dzień i noc wpływa na nastrój wnętrza, dlatego dokładnie zastanów się, jaką barwę mają mieć zamówione osłony okien.

Rolety dzień noc
Katowice – oferta

W naszym asortymencie dostępne są 3 rodzaje rolet dzień noc:

  • rolety mini,
  • rolety w kasecie,
  • rolety wolnowiszące.

Każdy z tych rodzajów ma nieco inną specyfikę, dzięki czemu możesz dobrać model ściśle pod kątem własnych potrzeb i wymagań oraz stylu wizualnego swojego domu lub innego pomieszczenia. Na życzenie wykonujemy darmowy pomiar, aby dać gwarancję, że montaż przebiegnie w sposób prawidłowy i bez niespodzianek. Proponujemy wysokiej jakości rolety dzień noc; Katowice to lokalizacja naszej firmy i działamy na całym Śląsku. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór, ale również konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji zamówienia.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z zaufanymi dostawcami pozwalają nam na zaoferowanie najlepszych cen zasłon dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych.