Moskitiery

Jeśli komary, muchy i inne owady przedostają się do wnętrza Twojego domu, mieszkania czy biura, uprzykrzając Ci życie, najlepszym rozwiązaniem tego naturalnego problemu są moskitiery ramkowe, rolowane i plisowane. Mają one formę gęstej siatki, którą zakłada się na okna czy drzwi, aby zablokować dostęp do wnętrza pomieszczenia wszelkiego rodzaju owadom niemogącym się przez nią przedostać.

Moskitiery – zapomnij o owadach i insektach

U nas oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości, trwałych i atrakcyjnych wizualnie moskitier, dzięki którym pomieszczenia, w których przebywasz, są wolne od denerwujących komarów, much, meszek i innych insektów. Co ważne, za pomocą moskitiery zablokujesz dostęp do pomieszczeń owadom, ale nie świeżemu powietrzu, ponieważ w żaden sposób nie ograniczają one wentylacji wnętrza. Oczka, które tworzą siatkę, są bowiem na tyle małe, aby nie przedostały się przez nie insekty i na tyle duże, że swobodnie przepuszczają powietrze.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe to najbardziej popularne siatki, które gwarantują pełną ochronę przed komarami oraz innymi nieproszonymi gośćmi. Moskitierę można w każdej chwili zdjąć i umyć pod bieżącą wodą. Montaż moskitier jest możliwy na drzwi i okna.

Moskitiery ramkowe można zdjąć z otworów okiennych na zimę co sprawi jeszcze dłuższy okres jej żywotności.

Pełna kolorystyka profili pozwoli dopasować kolor do każdego koloru okna. Dzięki temu zamontowana ramka, na tle okna jest praktycznie nie widoczna.

Siatki, które oferujemy są koloru szarego lub czarnego.

Montaż moskitiery ramkowej jest bardzo prosty i co najważniejsze bezinwazyjny. Przy zakupie ramki, zostaje ona przez nas zamontowana oraz instruujemy Klienta jak ją zdemontować, oraz ponownie zamontować. Możemy zagwarantować, że każdy sobie z tym poradzi i z łatwością zamontuje moskitiery ramkowe dostępne w naszej ofercie i dzięki nim zabezpieczy mieszkanie przed insektami.

Moskitiery Rolowane

Moskitiery rolowane to siatki, które znajdują się w szczelnej kasecie, nawinięte na rurę nawojową oraz prowadzone są po boku w szczelnych prowadnicach. Oferujemy je dla każdego klienta, który chce zabezpieczyć wnętrze przed insektami. Obszarem naszej działalności są Katowice, gdzie możesz sprawdzić jakość naszej oferty obejmującej niejeden system moskitier, a wśród nich produkty drzwiowe i dedykowane do okien.

Moskitiery rolowane są najbardziej praktyczne przy wyjściach na balkon/taras, gdyż chcąc wyjść z pomieszczenia, wystarczy zwinąć moskitierę.

Tak samo jak w moskitierach ramkowych kolorystyka profili pozwoli dopasować kolor do każdego koloru okna.

Dostępna siatka, którą możemy zastosować ma kolor szary.

Przy tym systemie, montaż jest troszkę bardziej „wymagający”. Nasza doświadczona kadra montażystów zamontuje oraz przeszkoli Klienta jak użytkować moskitierę. Moskitiery rolowanej nie demontujemy na zimę, gdyż można ją zwinąć w szczelną kasetę.

Moskitiera Plisowana

Moskitiery Plisowane to nowoczesne rozwiązanie zapewniające pełen komfort w użytkowaniu. Cechują się oszczędnością miejsca, ponieważ przy zwijaniu, siatka układa się w harmonijkę i chowa się w profilu bocznym. Natomiast po rozłożeniu szerokość sięga nawet 4 metrów. Za pomocą tych produktów zablokujesz dostęp do pomieszczenia owadom i insektom.

Kolorystyka profili moskitier plisowanych pozwoli dopasować barwę do każdego koloru okna.

Siatki są dostępny w kolorze szarym oraz czarnym.

Moskitiera Plisowana jest montowana do ramy okiennej, prowadnic rolety zewnętrznej lub do muru. Po montażu nasi montażyści prezentują sposób użytkowania, a późniejsza obsługa to czysta przyjemność 🙂

Moskitiery – dlaczego i kiedy warto je zamontować

Montaż moskitier jest szczególnie polecany w nieruchomościach położonych:

  • na wsiach,
  • blisko oczek wodnych,
  • nieopodal parków i lasów lub bezpośrednio na ich terenie,
  • wszędzie tam, gdzie potrzebna jest skuteczna ochrona przed insektami.

W ramach naszej oferty klientom zamieszkującym Katowice i inne miejscowości województwa śląskiego proponujemy moskitiery, które chronią nie tylko przed insektami, ale również różnego rodzaju alergenami. Dzięki odpowiedniej gęstości siatka zatrzymuje bowiem również niewielkie pyłki kwiatowe mogące powodować reakcje uczuleniowe organizmu jak katar, kaszel czy zaczerwienienie oczu. Dlatego moskitiery można zamontować także z uwagi na zdrowie i samopoczucie domowników, w szczególności tych najmłodszych.

Moskitiera w Katowicach – oferta

Proponujemy szeroki wybór różnego rodzaju moskitier, dzięki czemu z łatwością dobierzesz dany system do swoich indywidualnych wymagań, wielkości okna i stylu wykończenia pomieszczenia. Dostępne są produkty w różnych kolorach i rozmiarach, a w razie potrzeby możesz zamówić wykonanie na wymiar, które jest jedną z usług świadczonych przez naszą firmę. Oferta obejmuje moskitiery ramkowe zarówno drzwiowe, jak i okienne.

Moskitiery można dostosować do wszelkich typów okien

Zdajemy sobie sprawę, że w kontekście wyboru moskitiery ważne są kwestie nie tylko użytkowe, ale również estetyczne, dlatego oferujemy wiele atrakcyjnych wizualnie produktów. Sprzedajemy zasłony, które służą przez długie i ładnie się prezentują, a do tego są dostępne w atrakcyjnych cenach. Wybierz interesujący Cię model i ciesz się z udanych zakupów.

Zapraszamy do współpracy klientów z całego kraju, którzy są zainteresowani wysoką jakością i konkurencyjną ceną produktów. Staranny dobór materiałów wykorzystanych do produkcji i precyzja wykonania dają pewność satysfakcjonującej trwałości i znakomitej wytrzymałości moskitier, które są przeznaczone zarówno do drzwi, jak i okien – moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość i zamów już dzisiaj bardzo dobre produkty w atrakcyjnej cenie! Moskitiery – najlepsze zabezpieczenie i ochrona przed owadami do montażu na każdy rodzaj okna!

Moskitiery Katowice