Żaluzje Fasadowe

Jedną z najciekawszych pozycji dostępnych w naszym asortymencie są zewnętrzne żaluzje fasadowe. Wykonane z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium akcesoria okienne na tle konkurencyjnych propozycji wyróżniają się przede wszystkim trwałością oraz wyjątkową estetyką. Ich montaż gwarantuje użytkownikom m.in. swobodną regulację natężenia światła słonecznego w pomieszczeniach.

Żaluzje fasadowe są również ciekawą ozdobą elewacji wymarzonego domu jednorodzinnego. Klientów z Katowic oraz okolic miasta zapraszamy do kontaktu, oraz do składania zamówień!

Jakie są zalety zewnętrznych żaluzji fasadowych?

Największą korzyścią wynikającą z zamontowania żaluzji fasadowych jest to, że tego typu okienne akcesoria zewnętrzne doskonale redukują zjawisko nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń podczas upałów. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że promienie słoneczne, które są nośnikami energii cieplnej, zostają odbite od aluminiowego pancerza, zanim dotrą do szyb.

Pozwala to obniżyć temperaturę nawet o 5-7 stopni Celsjusza. Co więcej – w pełni zasłonięte żaluzje fasadowe chronią również okna przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, do których może dojść podczas ekstremalnych zjawisk pogodowych. Zapewniamy, że dostępne w prezentowanym asortymencie produkty, to akcesoria najwyższej jakości, które zachowują swoje właściwości użytkowe przez długi okres. Elementy żaluzji odporne są m.in. na oddziaływanie promieni UV i nie blakną pod ich wpływem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty już dziś!

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór akcesoriów okiennych – a w szczególności żaluzji fasadowych – nie jest zadaniem łatwym. Dlatego też i w tym zakresie mogą Państwo liczyć na naszą szeroko zakrojoną pomoc. Wykonamy darmowy pomiar oraz przygotujemy szczegółowy kosztorys, który pozwoli poznać konieczne do poniesienia koszty. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Katowic i całego województwa śląskiego. Jesteśmy przekonani, że nasze żaluzje fasadowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!