Plisy

Jednym z najpopularniejszych produktów, które oferujemy jako firma z siedzibą w Katowicach, są żaluzje plisowane na wymiar. Zamów je już teraz i odkryj korzyści z zakupu!

Żaluzje plisowane – zadbaj o prywatność i reguluj nasłonecznienie

Tym, co wyróżnia plisy, jest szeroka funkcjonalność, ponieważ dzięki nim istnieje możliwość zapewnienia skutecznej osłony dowolnego okna nie tylko od góry, ale również od dołu. Właśnie swobodna regulacja materiału w obu płaszczyznach daje pełną kontrolę nad strumieniem światła wpadającym do wnętrza.

Decydując się na montaż plis, niezależnie od tkaniny i materiałów, z jakich zostały wykonane, możesz w każdym momencie wybrać, czy zasłonić, górną część okien, dolną lub ich całość. Łatwość regulacji zacienienia umożliwia dostosowanie ilości promieni wpadających do wnętrza do indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz, błyskawicznie ocieplisz lub ochłodzisz pomieszczenie, zasłaniając bądź odsłaniając plisę.

Lekkość tego rodzaju rolet i łatwość ich regulacji to ważne zalety, które sprawiają, że wielu klientów nie widzi dla siebie żadnych innych żaluzji. Co równie istotne, plisy okienne mogą być montowane w sposób bezinwazyjny lub w świetle okna, co przekłada się na ich atrakcyjny wygląd. Montaż bez potrzeby wiercenia przebiega intuicyjnie i poradzi sobie z nim dosłownie każdy. Nie wymaga on użycia żadnych narzędzi ani posiadania specjalistycznych umiejętności.

Jedna z bardziej funkcjonalnych osłon. Plisy to rolety, które pozawalają nam zasłonić dowolną część okna np. tylko środkową część szyby.

Plisy zastosowane do okna dachowego mają dodatkowo prowadnice boczne, które zapobiegają opadaniu materiału.

Okienne rolety plisowane idealnie ochronią nas przed wzrokiem niechcianego sąsiada, nie zasłaniając całego okna.

Bogata paleta kolorów żaluzji plisowanych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dużej kolorystyki do wyboru mamy również rózne rodziaje materiałów pod względem gramatury.

Kolor profilu plisy najczęściej dostosowujemy do koloru okna.

Rolety plisowane są najczęściej montowane w świetle okna co sprawia, że osłony są funkcjonalne oraz wyglądają estetycznie.

Plisy można zamontować również bezinwazyjnie na ramie okiennej.

Rolety plisowane - najważniejsze korzyści

Podsumowując, najważniejsze korzyści, które sprawiają, że warto zamówić plisy okienne pod konkretny wymiar, to:

  • elegancki i nowoczesny design produktów,
  • funkcjonalność,
  • uniwersalność zastosowania,
  • prostota obsługi,
  • trwałość,
  • łatwość montażu.

Najważniejszym zadaniem, które spełniają oferowane przez rolety plisowane, jest ograniczenie dostępu promieniom słonecznym i odgrodzenie wnętrza budynku od wzroku sąsiadów czy przechodniów. Mogąc zasłonić okno zarówno od góry, jak i od dołu, da się dozować strumień światła docierający do pokoju, biura czy zakładu pracy. Wystarczy ruch ręką, żeby zwiększyć lub zmniejszyć nasłonecznienie w pomieszczeniu. Jeżeli chcesz zamówić i zamontować plisy okienne, które oferuje nasza firma z Katowic, zadzwoń lub napisz już teraz!

Plisy montowane w świetle szyby

Uniwersalność zastosowania rolet plisowanych polega na tym, że da się je zamontować do wszelkiego typu okien. Bez względu na ich wielkość i rodzaj montaż w świetle szyby jest możliwy praktycznie zawsze. Decydując się na niego, należy pamiętać, żeby żaluzje plisowane nie znajdowały się na oknach, na których skrapla się para wodna (np. zimą), ponieważ może to zaszkodzić ich trwałości. Jeśli natomiast chcesz uniknąć wiercenia i zależy Ci na szybkim, prostym montażu, lepszym rozwiązaniem będą żaluzje bezinwazyjne.

Plisy bezinwazyjnie montowane na oknie

Podstawowym warunkiem, który musi być spełniony, aby móc zamontować tego rodzaju rolety plisowane, jest możliwość otwarcia okna. Przyczepia się je bowiem na zatrzaski na górnej i dolnej ramie, co zajmuje dosłownie minutę i nie wymaga użycia żadnego sprzętu. Jednak zanim złożysz zamówienie, sprawdź, czy poszczególne okna gwarantują na tyle przestrzeni pomiędzy ramą a podłogą lub parapetem, aby zaczepić zatrzaski. Ważne jest, żeby plisy na okna były wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów oraz elementów i mechanizmów konstrukcyjnych – właśnie takie produkty oferuje nasza firma z siedzibą w Katowicach.

Cosimo - plisy okienne

Plisy okienne – nowoczesność, elegancja i praktyczność

Uniwersalność rolet plisowanych polega także na tym, że pod względem estetycznym pasują do pomieszczeń wykończonych w sposób zarówno nowoczesny, jak i klasyczny. Znakomicie komponują się z jednej strony z małymi, a z drugiej z dużymi przestrzeniami, dlatego można je zamontować w kuchni, salonie czy sypialni. Okienne żaluzje plisowane równie dobrze nadają się do przestrzeni biurowych i urzędowych.

Jeśli Twoim miejscem zamieszkania są Katowice, wybierz interesujący Cię kolor i rodzaj montażu, a następnie umów się na darmowy pomiar i zamów plisy dostępne w naszej firmie. W razie potrzeby możesz nam zlecić także szybki i profesjonalny montaż. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na spotkanie!