Rolety Materiałowe

Z myślą o klientach z Katowic nasza firma oferuje wysokiej jakości rolety materiałowe różnego typu. Popularność tego rodzaju produktów wynika z ich pożądanych właściwości użytkowych i wizualnych. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości osłon do okien w mieszkaniu, domu, biurze czy urzędzie, wybór rolet materiałowych będzie dobrą decyzją. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto zamówić dostępne w poniższej kategorii produkty.

Rolety materiałowe – dlaczego warto?

Dostępne w tej kategorii produkty wyróżnia:

  • trwałość,
  • uniwersalność zastosowania,
  • praktyczność,
  • atrakcyjny design.

Oto najważniejsze korzyści płynące z zastosowania wewnętrznych rolet materiałowych w domu, mieszkaniu czy biurze.

Rolety materiałowe – oferta

Krótko mówiąc, wewnętrzne rolety materiałowe to znakomity pomysł na zakrycie okna w celu odcięcia dostępu do wnętrza promieniom słonecznym i zasłonięcia widoku wnętrza przed wzrokiem przechodniów czy sąsiadów. Wybierając nasze produkty i korzystając z rolet materiałowych, masz gwarancję wysokiej jakości i darmowych pomiarów, a w razie potrzeby założymy je na Twoje życzenie, jeżeli miastem montażu są Katowice lub inne miejscowości ze Śląska.

Rolety MINI

Rolety materiałowe MINI

Rolety MINI to najprostszy typ rolet materiałowych na okna.

Montujemy je przeważniena ramę okna.

Od „marketowych” rolet modele materiałowe różnią się przede wszystkim tym, że posiadają zintegrowany system mechanizmu.

Dzięki temu np. przy myciu okna roleta nie spadnie.

Nasz przedstawiciel zawsze podczas wizyty na pomiarze u klienta posiada wszystkie wzorniki materiałów.

Bardzo duża ilość materiałów sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rolety materiałowe do wszelkiego rodzaju wnętrz i okien.

Wszystkie materiały można wykorzystać w roletach wersji MINI, w Kasetach oraz Wolnowiszących.

Wewnętrzne rolety materiałowe MINI montujemy zazwyczaj bezinwazyjnie na ramie okna w domu, mieszkaniu, biurze lub innym pomieszczeniu.

Opcjonalnie do rolety (również bezinwazyjnie) możemy dołożyć żyłkowe prowadzenie boczne, które zapobiega odchylaniu się materiału przy uchylonym oknie.

Rolety w Kasecie

Rolety materiałowe w kasecie

Rolety w Kasecie to najpopularniejszy typ wewnętrznych rolet materiałowych, które oferuje nasza firma.

Oprócz estetyki wybór tego rodzaju rolet materiałowych zapewnia dużą trwałość osłony. Materiał jest schowany w kasecie, a boczne prowadnice zapobiegają bocznym prześwitom.

Kolor osprzętu (kasety i prowadnic) możemy dostosować do każdego koloru okna.

Nasz przedstawiciel zawsze podczas wizyty na pomiarze u klienta posiada wszystkie wzorniki materiałów.

Bardzo duża ilość materiałów i szeroki wybór produktów sprawi, że każdy znajdzie odpowiednie w danym przypadku rolety materiałowe.

Wszystkie materiały można wykorzystać w roletach wersji MINI, w Kasetach oraz Wolnowiszących.

Nasze rolety materiałowe w Kasecie standardowo montujemy poprzez przyklejenie ich. Prowadnice boczne również przyklejamy.

Nasza taśma dwustronna daje pewność trwałości montażu, a nawet bardzo wysokie temperatury nie spowodują odklejenia się rolety.

Rolety Wolnowiszące

Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety Wolnowiszące to osłony, które są montowane przede wszystkim do ścian, wnęk lub nie otwieralnych okien.

Doskonale nadaje się do zasłonięciu kilku okien jedną roletą.

Nasz przedstawiciel zawsze podczas wizyty na pomiarze u klienta posiada wszystkie wzorniki materiałów.

Bardzo duża ilość materiałów sprawi, że każdy znajdzie cos dla siebie.

Wszystkie materiały można wykorzystać w roletach wersji MINI, w Kasetach oraz Wolnowiszących.

Rolety materiałowe, które montujemy do ścian lub wnęk w nieruchomościach, są montowane mechanicznie na różnego rodzaju kołkach, w zależności od podłoża. Obszarem, na którego terenie działa nasza firma, są Katowice.

Istnieje również możliwość zamontować produkty do ściany z karton gipsu na specjalnie do tego przeznaczonych kołkach.

Uniwersalne zastosowanie rolet materiałowych

Istnieje wiele powodów, dla których warto zamówić nasze wewnętrzne rolety materiałowe, a jeden z nich to wszechstronność zastosowania. Można je bowiem zamontować bez względu na rodzaj i wielkość okna, a ich design jest na tyle uniwersalny, że pasuje do wszelkiego typu wnętrz – zarówno nowoczesnych, jak i zaprojektowanych zgodnie z klasycznym designem. Bogaty i różnorodny asortyment dostępny w naszej firmie pozwala na dobranie dokładnie takich rolet materiałowych, jakich poszukujesz.

Wewnętrzne rolety materiałowe – trwałość i wytrzymałość

Kolejna kwestia, która przekonuje do wyboru oferowanych rolet, to ich znakomita trwałość. Wysoka odporność na uszkodzenia i działanie promieniowania UV, wytrzymałość materiałów i łatwość w czyszczeniu przekładają się na możliwość sprawnego użytkowania osłon okiennych przez wiele lat. Pomimo upływu czasu tkaniny zachowują swój pierwotny kolor i nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom ani nie blakną. Ponadto mechanizmy wbudowane w rolety materiałowe, które oferuje nasza firma, są precyzyjne i niezawodne.

Funkcjonalność rolety materiałowej

Za wyborem oferowanych produktów przemawia także ich funkcjonalność. Prostota obsługi w połączeniu z szerokimi możliwościami regulacji przekłada się na komfort użytkowania. Wbudowane mechanizmy pozwalają na zatrzymanie żaluzji na wybranej wysokości, dzięki czemu da się zasłonić dowolną część okna. Z kolei dostępność wielu rodzajów, wielkości, tkanin i kolorów wewnętrznych rolet materiałowych umożliwiają znalezienie modeli, które spełniają najróżniejsze wymagania.

Atrakcyjny design

Wykonanie z wysokojakościowych, przyjaznych środowisku tkanin nie tylko sprzyja ekologii, ale również wpływa na atrakcyjność wizualną wewnętrznych rolet materiałowych. Doskonale prezentują się one w zestawieniu z pomieszczeniami wykończonymi w każdym stylu. Z kolei możliwość dobrania produktów na wymiar pozwala na idealne dopasowanie do dowolnego okna.